Palác Dunaj

Prestižní kancelářská a obchodní lokalita
na Národní třídě

Stejně jako za první republiky poskytuje Palác Dunaj především prvotřídní kancelářské prostory o celkové ploše přes 6 800 m2. V přízemí nechybí ani vyhledávané retailové plochy o rozloze 2 000 m2. Palác Dunaj tak splňuje potřeby nejnáročnějších nájemců a návštěvníků v této velice prestižní lokalitě.

Setkávejte se a pracujte v paláci dunaj

Společným cílem architektonické kanceláře Chapman Taylor a společností Zeitgeist Asset Management je zachovat unikátní charakter a energii tohoto místa.

Prvorepubliková elegance a duch doby zůstávají zachovány. Nicméně Palác Dunaj disponuje nejmodernějšími technologiemi současnosti, díky nimž aspiruje na certifikace LEED Gold a WELL Gold.

celková plocha
8 800 m2

retail
2 000 m2

Kanceláře
6 800 m2

terasa
700 m2

parkovacích míst
23

Když se dvacátá léta minulého století potkají se současností

1928

rakouská pojišťovna Donau

Výstavba Paláce Dunaj ve stylu konstruktivismu podle návrhu renomovaného architekta Adolfa Foehera byla dokončena v roce 1930.

2022

Zeitgeist asset management

Citlivá rekonstrukce dle návrhu architektů Chapman Taylor bude dokončena Q3 2022.

2022

Zeitgeist asset management

Citlivá rekonstrukce dle návrhu architektů Chapman Taylor bude dokončena Q1 2024.

Kdo za projektem stojí

Zeitgeist Asset Management s kancelářemi v Praze, Varšavě a Berlíně se zabývá developerskou činností a správou nemovitostí pro soukromé a institucionální investory v celé Evropě. V současnosti spravuje aktiva v hodnotě 1 mld. EUR.

Chapman Taylor, je mezinárodní architektonická kancelář, která získala řadu ocenění. Má bohaté zkušenosti s komerčními projekty od kancelářských až po rezidenční budovy. Cílem této kanceláře je nejen navrhovat skvěle fungující stavby, ale vytvářet inspirující místa pro život.